www.obi.cz

obi.cz

Hledáte oficiální stránky společnosti OBI? Na webové adrese obi.cz najdete katalog, aktuální leták a mimo jiné i sekci Svět nápadů, kde objevíte informace a návody od hrubé stavby až po malování. Návody jsou zpracované formou krok za krokem a jsou doplněné o nákresy nebo fotografie. Tapetování, instalace pracovní desky, malování stěn a stropů nebo založení kompostu ... to vše je hračka. S návody na stránkách www.obi.cz nebo návodovými sešitky s tipy a triky, k dostání zdarma v každém OBI, budou velké i malé kutilské práce jednodušší.

OBI nabízí pro své zákazníky řadu nejen finančích služeb, které Vám mohou ušetřit nejen čas, ale i peníze. Pokud potřebujete informace, chcete něco vyměnit nebo potřebujete odpornou radu, v centru služeb v kterémkoliv hobby marketu Vám rádi pomohou. Centra služeb najdete obvykle hned blízko vchodu a zaměstnanci jsou připraveni Vám ochotně a odborně poradit. Využijte některou z těchto služeb:

Finanční služby - firma nabízí nákup na splátky (spotřebitelský úvěr), platbu zboží úvěrovou kartou a přijímá platební karty Visa, Visa Electron, Eurocard / Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro, Diners Club, American Expres, OK karta.

Dovoz zboží - Rádi Vám zajistí odvoz zboží z hobby marketu k Vám domů za rozumnou cestu. Jednotlivé prodejny nabízí i dovoz zboží zdarma nad určitou částku nebo do maximální hmotnosti. Bližší informace ke službě dovoz získáte v Centrech služeb jednotlivých prodejen.

Lepení hran - Pokud potřebujete olepit hrany na laminovaných nebo dřevotřískových deskách do síly 18 mm, které jste ovšem zakoupil v OBI marketu, rádi Vám vyjdou vstříc a to za mírný poplatek. Více info v Centru služeb každé prodejny.

Míchání barev - Vyberte si z několika tisíců barevných odstínů. Laky, lazury, barvy na stěny a fasády jsou špičkové kvality. Posuďte barvy a odstíny v klidu domova, v prodejně dostanete zdarma barevné vzorky na kartičkách.

Půjčovná nářadí - Mezi oblíbené služby zákazníků patří půjčování nářadí. Pokud potřebujete jednorázově něco opravit, nemusíte si domů kupovat nářadí. V OBI Vám za rozumný poplatek brusky, svářečky, frézy i pozemní stavební stroje a další nářadí zapůjčí. Budete potřebovat občanský průkaz a zálohu. Službu OBI Půjčovna nářadí nabízí prodejna Praha - Štěrboholy, Olomouc a Karlovy Vary. Více informací získáte v oddělení nářadí.

Přířez dřeva - Mezi nabízené služby patří řezání kolmých řezů, výřezy otvorů a vrtání otvorů do pracovních desek, spojování pracovních desek kolmým spojem, zahloubení pro panty a další.

Šicí centrum - Využijte šicí centrum, kde Vám cokoliv na přání upraví nebo ušijí. Rovné šití je zdarma, vyzkoušejte. Více info v Centru služeb nebo v oddělení dekorací.

Výroba klíčů - Potřebujete duplikáty klíčů firmy FAB? Není problém. V marketu Vám udělají různé barvy a typy klíčů na počkání. Bližší info v prodejně.

Dárkové poukazy - Využijte dárkové poukazy na nákup v OBI. Dárkové poukazy v hodnotě 500 nebo 1000 Kč určitě potěší a určitě se nespletete s výběrem vhodného dárku. Dárkové poukázky zakoupíte na Informacích v prodejně.